Žen-Sen

nezisková organizace
"Budoucnost začíná Tebou"

11921874_556292534510022_5314381150943677902_n

Rodina a svět s představeními Jaroslava Duška a spol.

Ve dnech 17. – 19. 8. 2015 jste mohli navštívit letní akci Rodina a svět s představeními Jaroslava Duška a spol. v Bílých Poličanech.

Tři dny plné bohatého programu pro všechny věkové kategorie, každý večer zakončené představeními Jaroslava Duška a spol. – Čtyři dohody, Pátá dohoda a VIZITA.

K poslechnutí jsme pro vás připravili koncert skupiny Goji, Maoka či Mirka Kemela s kapelou. Navštívit jste mohli hned několik přednášek, jako například – Dům ze slámy Lukáše Čejny, přednášku o znakování s miminky (www.chytrulky.cz), Šamanksé tradice a vykuřovadla Michaela Rymera (www.vykurovadla-rymer.cz), Devi Althaus a její Jasnou komunikaci, Tomáše Odehnala s přednáškou Zrozeni k běhu a spoustu dalšího…

Měli jste možnost zabubnovat si s Davidem Chábem nebo se od něho dozvědět, jak se dá žít na Kanárských ostrovech ve finančně úsporných podmínkách.

Připraven pro vás byl i workshop Blanky Junové – Human Design a děti mohly navštívit odpolední divadlo Kašparových z Miletína či divadlo Davida Chába.

Nesmíme opomenout, že jste se mohli připojit k Historickým procházkám po okolí se starostou Bílých Poličan Petrem Baudyšem, děti se také mohly zapojit do průzkumné hry v zámeckém parku nebo si pohrát v dětském koutku MK Rozmarýnek.

Bylo toho opravdu spousta  a i přes menší nepřízeň počasí si myslíme, že se akce vydařila…

Navštivte naši galerii obrázků:

 

Nabídka