Žen-Sen

nezisková organizace
"Budoucnost začíná Tebou"

DušeKraj – program 16. srpna

Úterý

Hlavní pódium, nádvoří Divadlo Refektář Kostel Zahrady Velká učebna Učebna 1 Učebna 2 Lapidárium Nádvoří Pod dubem Park u mostu
14:00
RADIM ZENKL
Světový virtuos na mandolinu
14:00
15:00
DOKUMENT O HISTORII KUKSU
Dvacet minut o tom, jak tudy šla minulost
14:00
14:30
ČÍNSKÁ MEDICÍNA: ORGÁNOVÉ HODINY
Co a jak dělat v průběhu dne
14:00
15:00
s PharmDr. Ivou Komárkovou
BYLINKÁŘSTVÍ
Inspirující přednáška v zahradách. Začátky přednášek: 14 / 15:15 / 16:30
14:00
17:30
s Jiřím Pirnerem

DÍLNIČKY
Tvořivé dílny pro děti
14:00
18:00
a také malování na obličej, portréty, pohádková babička aj.

OVOCNÝ STROM V KRAJINĚ A PÉČE O NĚJ
Inspirující přednáška v zahradách
14:40
15:30
s Vítem Michálkem
MOVEMENT MEDICINE
LÉČIVÝ TANEC
14:00
15:00
s Katkou Stejskalovou
VÝSTAVA OBRAZŮ ROBERTA FURBACHERA
navštivte s oficiání prohlídkou
14:00
18:00
nebo při večerní meditaci od 18h
VELKÁ RODINNÁ POZNÁVACÍ HRA
14:00
17:00
Začátek a konec hry je v bráně na hlavním nádvoří.

WORKSHOP ŽONGLOVÁNÍ
v mezipřestávkách
14:00
18:00
S čím vším je možné žonglovat?
Skupina Alterna

FIGURAMA - VÝSTAVA OBRAZŮ
Prohlídka s průvodcem
14:00
18:00
14:00 a 16:00, sraz u kašny uprostřed nádvoří

KLAVÍRNÍ MAGIE
Klavírní improvizace
14:00
19:00
s Lukášem Pelcem a Lukášem Chudobou

DušeKraj OČIMA DĚTÍ
Dětská fotosoutěž o krásné ceny
14:00
23:00
DUŠEKRAJ - STAŇ SE MALÍŘEM
Tvoříme společný velkoformátový obraz
14:00
18:00
s Robertem Fűrbacherem a Petrem Gilbertem

WORKSHOP HRY NA DIDGERIDOO
Pro začátečníky i pokročilé
15:30
16:30
s Radimem Zenklem
14:15
14:30
POHÁDKOVÁ BABIČKA 1
Dvě rúzné pohádky každý den
14:30
15:00
s Mílou Menšíkovou
14:45
15:00
TOY MACHINE
Loutkové objektové divadlo
15:00
16:30
pro děti i dospělé
Rodina jako bytost
Zábavná, interaktivní přednáška o hlubokých věcech
15:00
16:00
S Hankou Havlovou, Hankou Růžičkovou a Davídem Chábem
DUŠEJÓGA
podle počasí v zahradách nebo učebně
15:00
16:00
s Bárou Vlasákovou
15:15
15:30
HUMAN DESIGN
Duše člověka a rodiny
15:30
16:30
s Blankou Junovou
15:45
16:00
16:15
DOKUMENT O HISTORII KUKSU
Dvacet minut o tom, jak tudy šla minulost
16:15
16:45
16:30
MAOK
Hudba, která otvírá duši
16:30
18:00
16:45
17:00
POHÁDKOVÁ BABIČKA 2
Dvě různé pohádky každé odpoledne
17:00
17:30
s Mílou Menšíkovou
17:15
17:30
17:45
18:00
MUZIKOTERAPIE
Když hudba léčí duši
18:00
19:00
s Yankou Stránskou
VYKUŘOVADLA V BAROKNÍ DOBĚ
přednáška s ukázkami 2
18:00
19:00
s panem Rymerem
TANEC CTNOSTÍ A NEŘESTÍ
Pohybová meditace v kruhu Braunových soch
18:00
19:00
s Hankou Havlovou
18:15
18:30
18:45
19:00
RITUÁL ZA PŘÍŠTÍ GENERACE S KONCERTEM
Zastavení se slovem a hudbou
19:00
20:00
s Rubenem, Ejalím, Lukášem, Davídem
19:15
19:30
19:45
20:00
20:15
20:30
20:45
21:00
PÁTÁ DOHODA
Představení na motivy moudrosti starých Toltéků
21:00
23:00
Jaroslav Dušek a spol.
21:15
21:30
21:45
22:00
22:15
22:30
OHŇOVÁ SHOW
Po skončení představení Jaroslava Duška
22:30
23:00
22:45

Hlavní pódium, nádvoří

Divadlo

Refektář

Kostel

Zahrady

Velká učebna

Učebna 1

Učebna 2

Lapidárium

Nádvoří

Pod dubem

Park u mostu

Hlavní pódium, nádvoří Divadlo Refektář Kostel Zahrady Velká učebna Učebna 1 Učebna 2 Lapidárium Nádvoří Pod dubem Park u mostu
14:00
DOKUMENT O HISTORII KUKSU
Dvacet minut o tom, jak tudy šla minulost
14:00
14:30
14:15
14:30
POHÁDKOVÁ BABIČKA 1
Dvě rúzné pohádky každý den
14:30
15:00
s Mílou Menšíkovou
14:45
15:00
TOY MACHINE
Loutkové objektové divadlo
15:00
16:30
pro děti i dospělé
15:15
15:30
15:45
16:00
16:15
DOKUMENT O HISTORII KUKSU
Dvacet minut o tom, jak tudy šla minulost
16:15
16:45
16:30
16:45
17:00
POHÁDKOVÁ BABIČKA 2
Dvě různé pohádky každé odpoledne
17:00
17:30
s Mílou Menšíkovou
17:15
17:30
17:45
18:00
18:15
18:30
18:45
19:00
19:15
19:30
19:45
20:00
20:15
20:30
20:45
21:00
PÁTÁ DOHODA
Představení na motivy moudrosti starých Toltéků
21:00
23:00
Jaroslav Dušek a spol.
21:15
21:30
21:45
22:00
22:15
22:30
OHŇOVÁ SHOW
Po skončení představení Jaroslava Duška
22:30
23:00
22:45

Hlavní pódium, nádvoří

Divadlo

Park u mostu

Hlavní pódium, nádvoří Divadlo Refektář Kostel Zahrady Velká učebna Učebna 1 Učebna 2 Lapidárium Nádvoří Pod dubem Park u mostu
14:00
KLAVÍRNÍ MAGIE
Klavírní improvizace
14:00
19:00
s Lukášem Pelcem a Lukášem Chudobou
14:15
14:30
14:45
15:00
15:15
15:30
WORKSHOP HRY NA DIDGERIDOO
Pro začátečníky i pokročilé
15:30
16:30
s Radimem Zenklem
15:45
16:00
16:15
16:30
16:45
17:00
17:15
17:30
17:45
18:00
MUZIKOTERAPIE
Když hudba léčí duši
18:00
19:00
s Yankou Stránskou
18:15
18:30
18:45

Divadlo

Učebna 1

Nádvoří

Pod dubem

Hlavní pódium, nádvoří Divadlo Refektář Kostel Zahrady Velká učebna Učebna 1 Učebna 2 Lapidárium Nádvoří Pod dubem Park u mostu
14:00
RADIM ZENKL
Světový virtuos na mandolinu
14:00
15:00
14:15
14:30
14:45
15:00
15:15
15:30
15:45
16:00
16:15
16:30
MAOK
Hudba, která otvírá duši
16:30
18:00
16:45
17:00
17:15
17:30
17:45
18:00
18:15
18:30
18:45
19:00
RITUÁL ZA PŘÍŠTÍ GENERACE S KONCERTEM
Zastavení se slovem a hudbou
19:00
20:00
s Rubenem, Ejalím, Lukášem, Davídem
19:15
19:30
19:45

Hlavní pódium, nádvoří

Kostel

Hlavní pódium, nádvoří Divadlo Refektář Kostel Zahrady Velká učebna Učebna 1 Učebna 2 Lapidárium Nádvoří Pod dubem Park u mostu
14:00
MOVEMENT MEDICINE
LÉČIVÝ TANEC
14:00
15:00
s Katkou Stejskalovou
WORKSHOP ŽONGLOVÁNÍ
v mezipřestávkách
14:00
18:00
S čím vším je možné žonglovat?
Skupina Alterna
14:15
14:30
14:45
15:00
DUŠEJÓGA
podle počasí v zahradách nebo učebně
15:00
16:00
s Bárou Vlasákovou
15:15
15:30
15:45
16:00
16:15
16:30
16:45
17:00
17:15
17:30
17:45
18:00
TANEC CTNOSTÍ A NEŘESTÍ
Pohybová meditace v kruhu Braunových soch
18:00
19:00
s Hankou Havlovou
18:15
18:30
18:45

Velká učebna

Učebna 2

Lapidárium

Nádvoří

Park u mostu

Hlavní pódium, nádvoří Divadlo Refektář Kostel Zahrady Velká učebna Učebna 1 Učebna 2 Lapidárium Nádvoří Pod dubem Park u mostu
14:00
ČÍNSKÁ MEDICÍNA: ORGÁNOVÉ HODINY
Co a jak dělat v průběhu dne
14:00
15:00
s PharmDr. Ivou Komárkovou
BYLINKÁŘSTVÍ
Inspirující přednáška v zahradách. Začátky přednášek: 14 / 15:15 / 16:30
14:00
17:30
s Jiřím Pirnerem

OVOCNÝ STROM V KRAJINĚ A PÉČE O NĚJ
Inspirující přednáška v zahradách
14:40
15:30
s Vítem Michálkem
14:15
14:30
14:45
15:00
Rodina jako bytost
Zábavná, interaktivní přednáška o hlubokých věcech
15:00
16:00
S Hankou Havlovou, Hankou Růžičkovou a Davídem Chábem
15:15
15:30
HUMAN DESIGN
Duše člověka a rodiny
15:30
16:30
s Blankou Junovou
15:45
16:00
16:15
16:30
16:45
17:00
17:15
17:30
17:45
18:00
VYKUŘOVADLA V BAROKNÍ DOBĚ
přednáška s ukázkami 2
18:00
19:00
s panem Rymerem
18:15
18:30
18:45

Divadlo

Refektář

Zahrady

Hlavní pódium, nádvoří Divadlo Refektář Kostel Zahrady Velká učebna Učebna 1 Učebna 2 Lapidárium Nádvoří Pod dubem Park u mostu
14:00
VELKÁ RODINNÁ POZNÁVACÍ HRA
14:00
17:00
Začátek a konec hry je v bráně na hlavním nádvoří.

DušeKraj OČIMA DĚTÍ
Dětská fotosoutěž o krásné ceny
14:00
23:00
14:15
14:30
14:45
15:00
15:15
15:30
15:45
16:00
16:15
16:30
16:45
17:00
17:15
17:30
17:45
18:00
18:15
18:30
18:45
19:00
19:15
19:30
19:45
20:00
20:15
20:30
20:45
21:00
21:15
21:30
21:45
22:00
22:15
22:30
22:45

Nádvoří

Hlavní pódium, nádvoří Divadlo Refektář Kostel Zahrady Velká učebna Učebna 1 Učebna 2 Lapidárium Nádvoří Pod dubem Park u mostu
14:00
VÝSTAVA OBRAZŮ ROBERTA FURBACHERA
navštivte s oficiání prohlídkou
14:00
18:00
nebo při večerní meditaci od 18h
FIGURAMA - VÝSTAVA OBRAZŮ
Prohlídka s průvodcem
14:00
18:00
14:00 a 16:00, sraz u kašny uprostřed nádvoří
14:15
14:30
14:45
15:00
15:15
15:30
15:45
16:00
16:15
16:30
16:45
17:00
17:15
17:30
17:45

Lapidárium

Nádvoří

Hlavní pódium, nádvoří Divadlo Refektář Kostel Zahrady Velká učebna Učebna 1 Učebna 2 Lapidárium Nádvoří Pod dubem Park u mostu
14:00
DÍLNIČKY
Tvořivé dílny pro děti
14:00
18:00
a také malování na obličej, portréty, pohádková babička aj.
DUŠEKRAJ - STAŇ SE MALÍŘEM
Tvoříme společný velkoformátový obraz
14:00
18:00
s Robertem Fűrbacherem a Petrem Gilbertem
14:15
14:30
14:45
15:00
15:15
15:30
15:45
16:00
16:15
16:30
16:45
17:00
17:15
17:30
17:45

Zahrady

Pod dubem

No events available!
Nabídka