Žen-Sen

nezisková organizace
"Budoucnost začíná Tebou"

Blanka Junová

 

Blanka Junová

“Každý z nás v sobě nese jedinečný potenciál, který stojí za to objevovat.”

Stále více pozoruji naši společnost - naše hodnoty, naše způsoby myšlení a konání a stále víc vnímám potřebu změny. Jsem součástí svým vlastním nastavením a tím, že pomáhám lidem i firmám objevovat svou vlastní autentickou cestu. K tomu nyní využívám nadčasového nástroje zvaného Human design, který mapuje jedinečný potenciál jednotlivce a malých kolektivů. Zapojuji se do spolupráce u nás i v zahraničí a mou podstatou je vytvářet funkční a svobodné pracovní prostředí. Mojí vášní je pozorování a zkoumání lidí a jejich vztahů - toho, jak fungují a jaké mají zákonitosti. Miluji tanec, hory, moře, lesy, tvoření, život a všechny své blízké v něm.

Lektorka, průvodkyně, koučka. V Kanadě studovala školu přírodní výživy (Canadian school of natural nutrition) a osobní trenérství. Po návratu do České republiky začala pracovat ve vzdělávání dospělých, po několika letech jako nezávislá lektorka a konzultantka. Je spoluautorkou knihy „Jak sladit práci a rodinu“ a autorkou „Čas pro změnu…k rovnováze práce a soukromí“. V mnoha projektech působí jako specialistka na téma slaďování pracovního a soukromého života. Nyní se specializuje na práci s lidmi, kteří v životě hledají nové cesty, ať už v podnikání či v soukromém životě. S jednotlivci i skupinami pracuje s využitím technik koučování, Human designu i terapií zaměřených na tělo; je průvodkyní na cestě objevování sebe sama - své jedinečnosti a jejím uplatnění ve vnějším světě.

  • studium Human designu, specializace BG5 pro kariérní koučink a malé týmy
  • studium holistické výživy na CSNN (Canadian School of Natural Nutrition) - poradce ve zdravé výživě
  • akreditovaný výcvik pro profesionální kouče u nás i v zahraničí
  • akreditovaný kurz etické výchovy zaměřený na rozvoj emoční inteligence u dětí
  • dlouholetá zkušenost v lektorské činnosti (měkké dovednosti) a specializace na slaďování soukromého a pracovního života

Více o mě též na www.cestajedinecnosti.cz +  www.lideazdroje.cz www.moudrepodnikanizen.cz

Další nabídka

 

Nabídka